C & W Saloon No. 1 - Stylová restaurace a ubytování


V dnešní uspěchané době, kdy nemáte čas péct, vařit, chystat doma rodinné oslavy nebo v práci firemní školení, jsme tu právě my a náš stylově zařízený restaurant

Máme pro vás vždy dokonale, perfektně přichystanou restauraci, salonek, nebo ubytování, které je stylově zařízené a příjemně laděné v country stylu.

Nejen pro firemní večírky, společenské akce, ale i rodinné oslavy, svatby, obchodní schůzky nebo školení zaměstnanců. Kapacita našeho saloonu je 250 osob a tak se nemusíte bát, že byste si neměli kam sednout.

      

Pořádáme někdy i více akcí najednou a nemůže se stát, že by naše organizace a příprava akcí měla sebemenší chybičku. Na své si v našem Saloonu přijde opravdu každý. 

Stalo se již milou a dobrou tradicí, že o víkendech pořádáme pro své hosty taneční zábavy všech žánrů. Při těchto akcích, můžete ochutnat naši výbornou kuchyni, zazpíváte si a pobavíte se. Alespoň na chvíli s námi zapomenete na různé problémy a starosti, které vás doma, nebo v zaměstnání mohou potkat. Věříme, že po dobře prožitém večeru v našem Saloonu, se k nám budete rádi vracet.

Firemní akce, školení, svatby, narozeninové, nebo výroční oslavy pořádané v našem saloonu jsou pro nás, naše kuchaře, číšníky a zaměstnance velkou výzvou. Vždy splníme všechna přání a požadavky zákazníka. Dokážeme vytvořit atmosféru intimní, veřejnou, zábavnou nebo vážnější. Záleží jen na vás, jakou společenskou akci nebo událost u nás budete chtít prožít.

Nejen, že pořádáme krásné svatební hostiny, ale pro naše zamilované a zasnoubené návštěvníky rádi uspořádáme i svatební obřad. 
    

V našem Saloonu můžete využít velkoplošnou projekci. A pro ty z vás, kteří potřebují mít připojení k internetu, nabízíme v našem Saloonu připojení k vysokorychlostnímu internetu. Vždy se snažíme o to, abychom svým hostům nabídli mnoho různých kvalitních služeb a aby se hosté do našeho Saloonu vždy rádi vraceli.
-