Společenské akce - gastronomický servis, svatby

Mezi další různé akce, které pořádáme, patří koncerty, poslechové večery, taneční vystoupení, lasování a barmanská show. Snažíme se poskytnout a nabídnout mnoho kulturního vyžití. Jsou to např. různá pěvecká vystoupení, párty, vystoupení známých hudebních skupin a zpěváků, taneční vystoupení, zábavné show.

   


Chceme, aby vaše strávené chvilky v našem Saloonu byly zpříjemněny a vy si od nás odnesli různé zážitky a pobavení.

Kulturní a sportovní vyžití


Rádi vám nabídneme a společně s vámi vám vybereme mnoho kulturních a sportovních využití, zážitků, v našem okolí Saloonu.

Nedaleko našeho penzionu se nacházejí tenisové kurty s umělým povrchem cca 200m. Krytý tenisový kurt a krytý bazén můžete využít v Nové Vsi, kde se bez problémů dostanete svým vozidlem během pár minut. Tento kurt a bazén je vzdálen od Saloonu asi 10km.

    


Pro ty z vás, kteří se rádi koupou a plavou, je připraveno k návštěvě v letních měsících koupaliště. To je vybaveno úžasným tobogánem a prošlo celkovou rekonstrukcí. Nejen vaše děti se v něm vydovádí a pobaví se. Toto koupaliště patří mezi jedno z nejhezčích koupališť na Moravě.

Pokud jste pořadateli sportovního víkendu, soustředění nebo tréninku, můžete využít městský fotbalový stadion. Nachází se cca 300m od penzionu a je dobře vybaven a moderně upraven pro váš sport.

Necelých 500m od penzionu se nachází Muzeum průmyslových železnic, které nabízí možnost projížďky historickými vlaky na úzkokolejce.

   


Příznivcům cykloturistiky nabízíme zdarma garážování a úschovu jízdních kol. Jak dětských, tak pro dospělé návštěvníky. Kolem našeho penzionu se nachází několik asfaltových a přírodních cyklostezek, na kterých se projedete s úsměvem na rtech.

V malé vesničce Neslovice, která je vzdálena 5km od našeho Saloonu se nachází další sportovní atrakce, minigolf.

A pro ty z vás, kteří dávají přednost kultuře a prohlídce historických budov a zámků, nabízíme prohlídku zámku Náměšť, Rosice, Oslavany, muzea Kralické bible, hradu Veveří, zříceniny Tetkovského hradu a prohlídku Mohelna-Hadcova stepu.

S našimi kvalitními službami a s bohatou nabídkou v okolí Saloonu budete spokojeni a věřte, že s naší společností nudu určitě nezažijete.

Další možnosti vyžití:

Ivančice expozice Alfonse Muchy,
expozice Vladimíra Menšíka,
židovský hřbitov,
Ivančice - Skřipský Mlýn - torzo železničního mostu,
Obec Hlína - rozhledna Vladimíra Menšíka,
Řeznovice - Románská rotunda,
Dukovany - jaderná elektrárna,
Moravský Krumlov kaple sv. Floriána, Muchova Slovanská epopej.